RN73H1JTTD12R7D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD12R7D100
JLCPCB Part #
C4143776
Description
100mW 12.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS