RN73H1JTTD12R0F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD12R0F100
JLCPCB Part #
C4349023
Description
100mW 12Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS