RN73H1JTTD1293B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1293B50
JLCPCB Part #
C4211786
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 129kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS