RN73H1JTTD1290B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1290B50
JLCPCB Part #
C4096682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 129Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS