RN73H1JTTD1273C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1273C50
JLCPCB Part #
C4029464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS