RN73H1JTTD1272D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1272D50
JLCPCB Part #
C4037660
Package
0603
Description
100mW 12.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS