RN73H1JTTD1271C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1271C50
JLCPCB Part #
C4022470
Description
1.27kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS