RN73H1JTTD1271A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1271A10
JLCPCB Part #
C4188756
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS