RN73H1JTTD1270B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1270B10
JLCPCB Part #
C3921288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS