RN73H1JTTD1261F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1261F25
JLCPCB Part #
C4158969
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS