RN73H1JTTD1261D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1261D50
JLCPCB Part #
C4008516
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS