RN73H1JTTD1261A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1261A10
JLCPCB Part #
C4024747
Description
1.26kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS