RN73H1JTTD1243F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1243F10
JLCPCB Part #
C4196371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS