RN73H1JTTD1240A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1240A10
JLCPCB Part #
C4256959
Description
100mW 124Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS