RN73H1JTTD1233F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1233F50
JLCPCB Part #
C4170482
Description
-55℃~+155℃ 100mW 123kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS