RN73H1JTTD1233B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1233B25
JLCPCB Part #
C4301960
Description
100mW 123kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS