RN73H1JTTD1232D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1232D50
JLCPCB Part #
C4025552
Description
100mW 12.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS