RN73H1JTTD1231C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1231C10
JLCPCB Part #
C4309223
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS