RN73H1JTTD1231A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1231A25
JLCPCB Part #
C4182597
Description
1.23kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS