RN73H1JTTD1230F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1230F50
JLCPCB Part #
C3992723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 123Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS