RN73H1JTTD1230C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1230C50
JLCPCB Part #
C4186381
Description
100mW 123Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS