RN73H1JTTD1213C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1213C25
JLCPCB Part #
C4339448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS