RN73H1JTTD1213B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1213B25
JLCPCB Part #
C4125208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS