RN73H1JTTD1210C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1210C10
JLCPCB Part #
C3967222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS