RN73H1JTTD1210A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1210A10
JLCPCB Part #
C3945400
Description
100mW 121Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS