RN73H1JTTD1202D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1202D50
JLCPCB Part #
C4229999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS