RN73H1JTTD1201C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1201C25
JLCPCB Part #
C3990542
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS