RN73H1JTTD1200D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1200D100
JLCPCB Part #
C4189923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS