RN73H1JTTD1200B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1200B10
JLCPCB Part #
C4248929
Package
0603
Description
100mW 120Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS