RN73H1JTTD1200A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1200A05
JLCPCB Part #
C4054260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS