RN73H1JTTD11R7D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD11R7D50
JLCPCB Part #
C4132731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS