RN73H1JTTD11R5D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD11R5D50
JLCPCB Part #
C4275603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS