RN73H1JTTD11R3D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD11R3D100
JLCPCB Part #
C4174669
Description
100mW 11.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS