RN73H1JTTD11R1D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD11R1D100
JLCPCB Part #
C4077176
Package
0603
Description
100mW 11.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS