RN73H1JTTD1182F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1182F25
JLCPCB Part #
C4070125
Description
100mW 11.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS