RN73H1JTTD1182D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1182D100
JLCPCB Part #
C4300484
Description
100mW 11.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS