RN73H1JTTD1182D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1182D10
JLCPCB Part #
C3980730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS