RN73H1JTTD1181D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1181D10
JLCPCB Part #
C3954171
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS