RN73H1JTTD1181A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1181A05
JLCPCB Part #
C4274986
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS