RN73H1JTTD1180D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1180D50
JLCPCB Part #
C3972416
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS