RN73H1JTTD1180B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1180B50
JLCPCB Part #
C4228865
Description
100mW 118Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS