RN73H1JTTD1173B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1173B25
JLCPCB Part #
C4219707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 117kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS