RN73H1JTTD1172D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1172D25
JLCPCB Part #
C4052082
Package
0603
Description
100mW 11.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS