RN73H1JTTD1172D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1172D100
JLCPCB Part #
C4132052
Description
100mW 11.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS