RN73H1JTTD1170D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1170D100
JLCPCB Part #
C4067093
Description
-55℃~+155℃ 100mW 117Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS