RN73H1JTTD1153F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1153F25
JLCPCB Part #
C3926489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS