RN73H1JTTD1153C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1153C10
JLCPCB Part #
C4016648
Description
100mW 115kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS