RN73H1JTTD1153B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1153B50
JLCPCB Part #
C3913244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS