RN73H1JTTD1152F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1152F100
JLCPCB Part #
C4296438
Description
100mW 11.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS