RN73H1JTTD1152D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1152D25
JLCPCB Part #
C4094551
Description
100mW 11.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS